Novinky

Grácie den D

Grácie si svůj poslední vrh chtěla užít v bříšku co nejdéle, a tak jsme 5.6., tedy 65. den radši dojely za panem doktorem. Dostala šetrnou injekci a večer už se porod rozjížděl. Napínala nás ale dlouho, první kluk vykoukl na svět až ve 14:50hod. druhý den 6.6.2023. Celý porod byl hodně odlišný od porodu Jupinky. Grácie si s každým prckem dávala na čas. Trochu nás tím strašila, protože štěňátka už byla ten 66. den opravdu veliká. Nakonec ale vše dopadlo na výbornou a na svět přišlo 5 zdravých štěňat. Grácie i miminka jsou v pořádku.

Jupinka den D

Jupinka rodila 64. den březosti, tedy 4.6.2023. Porod byl  trochu hektický. Štěňátka rodila jedno za druhým. Během 70-ti minut nám jich dala 6. Sotva jsme stačily jí pomáhat s vybavením prcků z obalů. Kontrola, zápis, focení a vážení miminek muselo být velice rychlé. Radost ze zdravých štěňátek byla veliká, ale nestíhaly jsme jí pořádně prožít. To až v krátké pauze po prvních 6-ti. Jupinka se trochu nadechla a na svět přišlo 7. a 8. mimčo. Máme 4 kluky a 4 holky, 4 červená a 4 červená merle. Hezky si to holka naše vymyslela. Štěňátka i Jupinka jsou v pořádku. Úplně první ze všech Jupíků přišel na svět červený pejsek, a to ve 21:35hod., hned za ním přišla první Jupík holčička, také červená.

 

 

Jupi-Jej – jsme v tom

Obě holčičky mají plná bříška kuliček, na které se moc těšíme. Teď už se můžeme vsázet, kteráže bude mít vrh A 😅.

Kdo bude mít vrh A?

Máme nakryto. To nevymyslíš! Obě holky ve stejné dny nakryté i překryté. Obě krytí dopadla na výbornou. Teď jen doufat a neukousat si prsty do sono.

 

Aprílový žertík našich holčiček

Tak společné výlety naše holky neuznaly. Rozhodly se, že pojedeme každá zvlášť. Dnes jsme byly na progesteronu a obě frajerky mají stejnou hladinu. Tak co teď? Nezbývá, než přemluvit partnery na malou dovču. Jeden do Maďarska, druhý do Holandska. A my se tak těšily na oba výlety.