
Slova Nikol:
Někdo nám tady krásně přes zimu dozrál a lépe odstartovat letošní canicrossovou sezónu snad ani nešlo.
Na závody od Běhej se pem se vždy moc těšíme. Sice jsem si říkala jestli trasa 4,6 km nebude na první závody dost dlouhá, ale Lopp s Adell od začátku nasadili krásné tempo a udrželi si ho až do konce. Doběhli si tak pro neuvěřitelné 2. místo
v tak velké konkurenci 54 závodnic 


Při doběhu Adell řekla, že ten pes je geniální a že si ten běh užila, což mě moc potěšilo a i kdyby nebyli na bedně, tohle slyšet je nej 
protože k vůli tomu to děláme. A já mám další impuls do dalších tréninků.

Nemůžeme být více pyšné chovatelky.