Holky se předvedly ve třídě štěňat. Od pana rozhodčího Václavíka, který je znám svou přísností, si obě odnesly tu nejlepší známku VN (velmi nadějná). V konkurenci profi handlerů jsme moc neobstály my 😁. Vezeme si třetí (Siri) a čtvrté místo (Regi). Holky byly skvělé, máme z nich radost. Ze známky velikou 🤩.
🐾Přijel tam za námi bráška Casper, který se na svou první výstavu chystá 28.3., tak mu držte pěsti ♥️🤞.