Slova Nikol:

Z blátivého domova jsme se vydali přímo do pohádkové zimy na závody pořádané Hanáckým Mushers clubem v Moravském Berouně. Sice byla celý den mlha, ale to tomu dávalo tu pravou zimu. Jen škoda malé účasti závodníků na těhle závodech.
Lopp si vyzkoušel první závody na sněhu a prý běžet v závěji vedle uhrnuté cesty je mnohem lepší 🙈 Aspoň jsme ho tentokrát nemusely nikde namáčet 😀
S Adell si vyzkoušeli trochu kopečky a v kategorii ženy bez licence se psem nad 20 kg si doběhli pro 1.místo 🥇💪
Kluci si užili pořádně sněhu a my se pokochaly krásnou zimní atmosférou.